Centrum Medyczne Nowe Miasto


logoa
Osteo-Medic s.c.

ul. Wiejska 81, 15-351 Białystok

Rejestracja    +48 85 674 90 00
Sekretariat    +48 85 674 90 10
Fax                   +48 85 674 90 11

?

Poradnie i Pracownie

Email Drukuj

Poradnia Leczenia Osteoporozy - zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów chorych na osteoporozę i inne metaboliczne choroby kości, dysponuje doświadczoną kadrą i najnowocześniejszym w regionie sprzętem diagnostycznym - Densytometr Lunar Prodigy Advance.
Poradnia Leczenia Osteoporozy świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ.

Poradnia Reumatologiczna - zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób narządu ruchu, głównie: Rreumatoidalnego  Zapalenia Stawów (RZS), Łuszczycowego  Zapalenia Stawów (ŁZS), Zesztywniające Zapalenia  Stawów Kręgosłupa (ZZSK). Przychodnia może  umożliwić bezpłatny dostęp do terapii biologicznej pacjentom z aktywnymi postaciami wyżej wymienionych chorób.
Poradnia Reumatologiczna  świadczy usługi w ramach umowy z NFZ. ( bliższe informacje pod nr telefonu 85 6749000 )

Pracownia Densytometryczna - zajmuje się badaniami gęstości kości w diagnostyce osteoporozy i innych chorób metabolicznych kości. Pracownia ma do swojej dyspozycji dwa aparaty densytometryczne : Lunar Prodigy Advance i Hologic QDR4000. Lunar Prodigy to aktualnie najnowocześniejsze urządzenie tego typu w regionie podlaskim. Badanie gęstości kości wykonujemy bezpłatnie pacjentom skierowanym na badanie przez Poradnię Leczenia Osteoporozy przy ul. Wiejskiej 81 w Białymstoku. Istnieje także możliwość odpłatnego wykonania badań informacje można uzyskać pod numerem telefonu 85 6749000. Posiadamy możliwość badania masy mięśniowej, masy i rozmieszczenia tkanki tłuszczowej i całkowitej zawartości wapnia w organizmie (body composition), które to badanie wykorzystywane jest w monitorowaniu leczenia nadwagi , otyłości i w medycynie sportowej.

Poradnia Rehabilitacji  i  Rehabilitacji Układu Sercowo-Naczyniowego - ma do swojej dyspozycji Pracownię Rehabilitacji wyposażoną w nowoczesny sprzęt do fizjoterapii i kinezyterapii jak również do rehabilitacji układu sercowo-naczyniowego przestronną klimatyzowaną salę gimnastyczną, gabinety fizykoterapii  oraz osobne szatnie z węzłami sanitarnymi  i prysznicami w celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom. Poradnia  Rehabilitacji Układu Sercowo Naczyniowego nie świadczy aktualnie usług w ramach kontraktu z NFZ.  Poradnia Rehabilitacji Ogólnej Świadczy usługi w ranach kontraktu z NFZ. Rejestracja telefoniczna pod nr 85 6749000

Poradnia Diabetologiczne z punktem pobierania materiałów do badań kierowania przez Dr med. Katarzynę Wasilewską świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ.

Poradnia Chorób Płuc i Grużlicy świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ